Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez így sok hal?

Ez így sok hal?

Figyelt kérdés

Van 7,guppi ,1,xifó,1,molly,4neon,es egy anci

aksi 63 liter tudom tudom a xifo


2011. okt. 7. 15:10
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és ott van a 12 kis guppi de külön aksiba mit csináljak velük nem akarom megölni ártatlan jószágokat
2011. okt. 7. 15:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe nem való se az anci, se a molly és a szifó sem.A neonnak meg hosszú kiúszótér kell és kevés belőle a 4db kéne vagy 10db, de nem ebbe az akiba.A 7 guppi magában-kb ennyi a megfelelő.A kisguppikat etesd fel a nagyokkal, mert nincs helyük.Vagy pedig www.akvarista.hu-n meglehet hírdetni ingyen elvihetőnek.
2011. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok és szörnyűek a darabszámok.

7 guppi 5 xifo, 5 molly és egy anci jól érezné magát egy 150 literes hagyományos akváriumban. A neonok igényeikben teljesen eltérnek, nem férnek a képbe.

63 literre is vannak remek összeállítások, például a neonok néhány páncélos harcsával jól mutatnának. A többieket ajándékozd el.

2011. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
inkább váltok egy 150 literes akváriumra nekem nem gond
2011. okt. 7. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Váltsál, sokkal szebb és könnyebb gondozni.www.akvarista.hu-nagyon jó oldal csak aánlani tudom.
2011. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tetszik a hozzáállásod! Mintha elvágtad volna a gordiuszi csomót. Nosza, jöhet a nagyobb aksi!
2011. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!