Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen feederbotot ajánlanátok...

Milyen feederbotot ajánlanátok ha 1-10kg körüli pontyozásra használnám? Hány g-os legyen?

Figyelt kérdés

Állóvízi horgászatra.. nem kell távolsági dobás..


lehet ezekkel pergetni is? vagy süllőzni?


2011. okt. 8. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Konkrét márkát, típust nem tudok neked mondani. Ez igazából pénztárca függő. Legegyszerűbb, ha bemész a boltba, elmondod mit szeretnél és mennyi pénzed van rá, de itt egy kis plusz segítség:

[link]

Én ilyen 30-80 g közöttit javaslok, az eléggé univerzális.

Süllőzni biztosan lehet vele, ott csak a szerelék más, a technika gyakorlatilag ugyan az.

A pergetés már más kérdés. Oda a lehető legkönnyebb bot kell. Én nem használtam még ilyenre a feedert, mert annak a hossza 360-as, pergetni nekem van egy kis 260-as, olyan, hogy nem is érzem a súlyát. Meg az nem is annyira rugalmas, sokkal könnyebb használni, könnyebb vele közlekedni, kidobni fák alól.

2011. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!