Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy hónapja vettem két almacsi...

Egy hónapja vettem két almacsigát. Tegnap este felfigyeltem rá hogy renegteg, nagyon apró kis fehéres valami van az üvegen, meg a növényeken, és élnek. Lehet hogy az almacsigák szaporodtak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
könnyen lehet, azok nagyon el tudnak szaporodni
2011. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

de az mekkora szerencse már..... kettőt vettem

pont hím meg nöstény? :D:D ilyen keményesek is... nagyitoval probálkoztam, nem jutottam többre... betetetm mikroszkópba, 500-750X nagyítás, na ott már közelröl láttam de átvilágitani nem bírta szal sokra nem jutottam ezzel sem.... majd kivárom mi lesz:D csak mondom valami élősködök lennének vagy nemtom...

2011. okt. 8. 11:28
 3/16 A kérdező kommentje:
2011. okt. 8. 11:39
 4/16 A kérdező kommentje:
Na itt van egy kép.
2011. okt. 8. 11:40
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
hmmm
2011. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

jahh?? :D ennyit tudtál hozzá fűzni? :D:D

egyként keményesek ( gondolom a csigaház) ezért is gondolom hogy kis csigák... valami féreg vagy vmi meg nem nagyon kerülhettt bele mer a két almacsigán meg a hím bettán semi nincs az akváriumba és nem is tettem bele már nyár ota semmit még kavicsot se, amivel valami bekerülhetett volna

2011. okt. 8. 11:54
 7/16 anonim ***** válasza:

valószínűleg almacsiga ivadékok!! :))

...én is a héten vettem észre hogy vannak ilyen kis pontok az akváriumba és közelebbről megnéztem rájöttem hogy óriás cölöpszarvú csigáim vannak.Ugyan olyanok mint a tiéid csak az enyéimnek vöröses-átlátszó a házuk :) :) hagyd őket ott ne piszkál egy két-három hét múlva már egész szép nagyok lesznek,majd akkor rá érsz velük foglalkozni!(pl: külön akváriumba rakni,elajándékozni...stb...)

2011. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hát nem akarom bántani öket :D csak elég retyós az üveg már, és le akarom takarítani de mondom nem biztos hogy lekéne vakarni ezeket a dolgokat föleg ha almacsigák :D na akkor most még 3 hét és pont egy nagy zöld algás valamim lesz amit akváriumnak fogok hívni :D
2011. okt. 8. 13:08
 9/16 A kérdező kommentje:
ja és a kis csigákat a két nagy bánthatja?
2011. okt. 8. 13:39
 10/16 anonim ***** válasza:
Csigák persze. Ha nem akarsz olyan sokat, a felét vakard le. Szereti a zöld pontalgát, és látom ott van az üvegeden jó sok, úgyhogy azt kajálják.
2011. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!