Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Betta hímem miért támadta...

Gregory730 kérdése:

A Betta hímem miért támadta meg a guppi nőstényemet, de a hímeket nem bántotta?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

mert ő egy hímsoviniszta harcoshal :)

Amúgy nem tudom, ne haragudj, de ezt nem tudtam kihagyni:D

2011. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem látok benne logikát, szerintem egyszeri eset volt, amúgy a hímeket szokta bántani mert azoknak van még nagyobb színes úszója és azt nem tolerálja. Többet nem tudok hozzáfűzni.
2011. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm
2011. okt. 11. 13:55
 4/4 anonim válasza:
Nálam a betta a hím guppik farkát kapkodta le mindig. De csak azért mert éhes volt. HA elég eleséget kap nem bántja őket. Csak annyi nehézség van a közös etetésben, hogy a guppik gyorsabbak és elkapkodják előle az eleséget :) Így marad neki a farkuk. Szóval én a közös medencében tartásukat befejeztem. Betta mellé ha mindenképpen kis halakat akarnál én a neonokat javaslom. Nálam amikor az elkülönítőben voltak (30Liter) akkor sem bántotta őket.
2011. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!