Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hova, (és hogyan) szereljem a...

Hova, (és hogyan) szereljem a víz alatti világítást? Tetőre, vagy a hátsó falára nyomjam fel az akváriumnak?

Figyelt kérdés
Kiegészítőnek vettem ,mert kevés a fény a gyári tetőben .
2011. okt. 12. 09:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha van hely akkor inkább tetőre, így nem lesz útban. Érdemes valami tükröződő felületet mögé rakni.
2011. okt. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mármint tükröződő felület elé :)

Szerintem is a tetőre, vagy ha van gyári, akkor a tetőbe szereld.

2011. okt. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos hogy mennyi a fényerejük, de ha szereted nézegetni az akváriumot akkor érdemes szem elől rejtve tenni.
2011. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pl az sem rosz ha a vízszint fölé teszed,hiszen ha nézed az akváriumot akkor a vízfelszín tükröződik, és nemlátod a csövet.
2011. okt. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tetőn elférne a gyári fénycső mellett ,de akkor ki kell találnom valami barkácsolást .Nem hinném ,hogy a tapadó korong megtartja ,valahogy rögzítenem kéne .Nem szeretném pecázgatni a vízből .
2011. okt. 12. 10:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha fúrsz a tetőre forró szöggel 4 pici lukat, akkor oda tudod kötni egy vékony szál dróttal a cső két végét, nem nagy barbárság, mert ha fekete dróttal kötöd oda, nem látszik.
2011. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
valami ilyesmi megoldáson gondolkozok én is ,csak a tetőm már olyan mint a ropi .Köszi !
2011. okt. 12. 11:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod FBS-el is beragasztani a két végénél, de nem tudom hogy az FBS mennyire tapad a műanyag tetődhöz.

Nem minden műanyaghoz tapad jól.

2011. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem is a tetőre tedd. ha a növényeknek oldalról jön a fény, akkor ferdén is nőhetnek :)
2011. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Frontosa ***** válasza:

Nekem FBS-el van beragasztva a műanyag tetőbe. Megtartja, és ha csereérett lesz a cső akkor is viszonylag könnyen eltávolítható anélkül, hogy sérülne a tető. A 2 tappancsra nyomj egy kis FBS-t, nyomd rá a tetőre, tartsd így 3-4 percet és kész is, még buherálni sem kell.

Üdv,

2011. okt. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!