Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen izzó kell egy 40L-es...

Milyen izzó kell egy 40L-es akváriumba?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mivel elég kicsi, nehéz megoldani a világítását. Igazából fénycsövekkel lenne a legjobb, de itt a méret miatt nem biztos, hogy megoldható.

A növényesítés mértékétől függően kellene világítást választani. Árnyéktűrőkhöz elég 15 watt, nagyobb igényű növényekhez több.

Ilyesmiben kellene gondolkozni:

[link]

[link]

2011. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ebbe 26W kompakt izzó van, de van hozzá foglalat is:

[link]

2011. okt. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ezekal az a baj hioyg sima hagyományos foglalatba nemtudom betenni őket :S
2011. okt. 12. 13:52
 4/12 A kérdező kommentje:
mármint az elsővel ^^ Valószínüleg csináltatok lámpa testet és akkor olyan foglalattal csináltatom. köszi :)
2011. okt. 12. 13:54
 5/12 anonim ***** válasza:

A dulux neonokhoz drága az elektronikus előtét.


Na de hát rakj bele sima foglalatot fektetve egy barna műanyag virágládába és tekerj bele 20Wattos kompakt izzót.

Lehet kettőt is a két végébe, de az már sok lesz. Én csináltam ilyet, lefotózzam?

2011. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ilyen, csak ez most a falra akasztottam szobanövényemnek, na de akváriumra is lehet rakni ezt keresztbe, lehet nem túl szép, viszont olcsó:

[link]

2011. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem is ez van a 40 literesemen, és pont méret rá. Ne a webes árát nézd, mert én egy hónapja vettem 2600 körül.

Esküszöm egyszer teszek fel képet valahová róla és megmutatom. Savállóbol hajtottam rá siltet, így szinte az összes fény az akváriumba megy.

2011. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hable, a foglalatot mivel rogzitetted a viragladaba ugy, hogy ne legyen veszelyes? Alufoliaval kibelelve hatasosabb.
2011. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én is savállóból gondoltam hajtok egy U alakot, és sima foglalattal. És felakasztom az akvárium fölé. Igazából azt nem tudom hogy milyen izzót vegyek bele, hogy jó legyen :D
2011. okt. 12. 22:15
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek az eddigieket:)
2011. okt. 12. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!