Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lisztkukac mint halkaja?

Lisztkukac mint halkaja?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy milyen könnyű tenyészteni. Halaknak jó?
2011. okt. 14. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sok zsír, sok kitin, kevés tápanyag. A normál halak számára haszontalan. Nagyobb ragadozóknak esetleg, őket nem ismerem.
2011. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor gilisztát fogok tenyészteni ^^ Azokról nagyon sok helyen olvastam, h jó... Uuuuugye? :)
2011. okt. 14. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hol hallasz te ilyeneket?

A normál méretű, trópusi halaknak nem jó a giliszta. Hacsak nem a horgászattal kevered az akvarisztikát.

Vannak halaid? Mivel eteted őket?

Segítek, ezekkel lehet:

[link]

Persze nem mindennel, mert például az improvit chiclid nem élőlény, hanem a kaja neve, de a fehér szúnyoglárva, artemia, bosmina, stb. már az.

LEgegyszerűebben artemiát keltethetsz, ha kedvezni szeretnél a halaidnak.

2011. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a rainakvarisztikán olvastam, a lisztkukacot meg egy teknősös oldalon... csak gondoltam spórolok egy kicsit, a gilisztát vitorlásoknak adtam volna...

jelenleg artemiával, vörös szúnyoglárvával meg JBL granuláttáppal etetek, úgyhogy csak ne félts te engem! :D

2011. okt. 14. 21:01
 5/6 A kérdező kommentje:
ja, és az artemia meg a szúnyoglárva természetesen fagyasztott :)
2011. okt. 14. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Márványsügérnek adtam már lisztkukacot, meg csirkének is, meg gekkónak, meg kaméleonnak, meg vizi agámának hát a lisztkukacot mindegyik jobban megette, mint a gilisztát.

Lehet, hogy a giliszta nem olyan finom.


De a hüllők és a csirke a legjobban a tücsköt és a sáskát szereti, hát azt halaknak meg még próbáltam, az már túl nagy.


De a vitorlásnak annyira nem is nagy a szája, szerintem annak jobb csak a szúnyoglárva, fagyasztott kaják, sügéres granulátum, de az is igaz, hogy a vitorlás az szinte mindent megeszik, nem válogat.

2011. okt. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!