Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A garnélák belehalhatnak a...

A garnélák belehalhatnak a vedlésbe?

Figyelt kérdés
ha igen miért?
2011. okt. 14. 23:40
 1/2 Platypus ***** válasza:
Igen, ez főleg a túl lágy vízben tartott garnélákra jellemző. Általában hiánybetegség. De ez egy nagyon ritka halálnem, csapvíznél kizárt. Ha ismeretlen eredetű halálozás történt, akkor a víz ammónia és réztartalmát érdemes ellenőrizni.
2011. okt. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ezek voltak eddig (Red cherry, Yellow, New Bee) és nem döglöttek meg vedlés miatt még soha.

4db Bee medöglött nyáron, mert túl meleg volt csak 25 fokot bírnak és volt 28-29 körül.


Kubai kékrákom volt még, az sokkal nagyobb 13 centisre megnőtt, az is mindig ügyesen tudott vedleni.


Volt régen kettő törpe tarisznya rákom 4 centisek csak olyan fél évig, utána eladtam, ők már néha kínlódtak vedlésnél, de nem döglöttek meg.


Olyat hallottam, hogy a nagy tarisznya rák szokott meghalni vedlés miatt, de a többiekre ez nem jellemző.

2011. okt. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!