Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Apró csigák jelentek meg az...

Apró csigák jelentek meg az akváriumomban. Mit tegyek? Nem akarok csigákat. Vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom növényekkel kerültek be. Hát, viszonylag természetesnek mondható. Sokat nem tehetsz ellenük, szedegesd ki őket.
2011. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szedd ki minél előbb mind egy szálig, mert ha elszaporodnak akkor ajajj.. :)
2011. okt. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja egyébként én pont ma kaptam egy maréknyi csigát. Én meg szerettem volna, de ami növénnyel került be az az egy az nem szaporodott. Majd most!!
2011. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak csigaevő halak (pl. botiák...)
2011. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 zsoka79 ***** válasza:
Attól függ milyen. Nekem ami van azok hasznosak, mert meg eszik a kaja maradékot és az algát.
2011. okt. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Káromkodj.

Sokat.

Hosszan.

2011. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

nekem nincs akváriumom de tom mit kell tenni ilyenkor:

szedd ki őket minél előbb mert elszaporodnak és JAJ

2011. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg gyorsan szaporodnak, de nem értem mért baj, hogy ott vannak. Nekem régen soha nem dézsmálták meg egyik vizinövényemet se, inkább algát ettek. szerintem semmit nem kell tenni ellenük.
2011. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nagyon de nagyon eltudnak szaporodni! szóval ha nem akarsz csigákat akkor szedd ki az összeset minél hamarabb.
2011. okt. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
47%

Hát ha nem veszed ki őket, 2 dolog történhet:

1: a csigák egymáshoz tapadva önálló gravitációs teret hoznak létre, mely olyan erős lesz, hogy kilyukasztja a teret és Csigaemberek lepik el a szobádat.

2: Az akváriumodban spontán evolúció zajlik le és kimásznak a fentebb említett csigaemberek.

2011. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!