Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Baj van a guppimmal! Mit...

Baj van a guppimmal! Mit tegyek? Lent részletek.

Figyelt kérdés
A hasa meg van dagadva, egy helybe "vegetál" nem csinál semmit, nem kajál. Egy szikla tetején "üldögél" :D és nem sok reakció. kb egy hete raktam bele ezt a halat, vele jött egy másik guppi, egy cápa márna és egy új növény. Lehet, hogy fertőzést hoztam be? Mit tegyek?
2011. okt. 18. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Cápamárna? Mekkora az akvárium? Tudod, h annak nagy kell, ugye? [link]

A guppi meg talán ez lehet, nem? [link]

2011. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az úgy szép, cápamárna meg guppi egy akváriumba... Nem csoda, hogy így néz ki szerencsétlen. Hasvízkór vagy bélgyulladás.
2011. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Septimius ***** válasza:
Nekem is csinált ilyet régen az egyik guppi. Egy kövön ült és nem mozdult, mindig úgy hívtuk, hogy Depressziós. Ettől függetlenül kb. egy évet volt ebben az állapotban, szóval szervi baja nem lehetett. Talán tényleg lelki beteg volt? :O Mondjuk a tiednek meg van dagadva a hasa, és nem eszik, szóval elképzelhető, hogy tényleg fertőzött szegény :(
2011. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A hal sajnos elpusztult. :S


Igen olvastam, hogy nagy hely kell neki (cápa márna)... természetesen nincs 300literes akváriumom :)

ha lenne, akkor jobban értenék a dologhoz, és nem tettem volna fel a kérdésem...


Murr!

Nem bántotta semelyik hal sem a másikat, nyugalom és béka van :)


Köszönöm a válaszokat! :)

2011. okt. 19. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!