Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Törpe szívóharcsát lehet...

Törpe szívóharcsát lehet együtt tartani 3-4 hetes kis guppikkal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet gond. A törpe szívóharcsa a növényi táplálékokat részesíti előnyben. HA erre irányult a kérdésed.
2011. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a törpe szívóharcsa az ég világon semminek sem árt az akváriumban algán kívül. Mikor nekem a garnéláim lepetéztek akkor a dániók megették a petéket, de a harcsák oda sem mentek megnézni.
2011. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tök ártalmatlan hal, a 3-4 hetes "kisguppiknak" pedig már igen csak nagyoknak kell(ene)lenniük!
2011. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!utolsó:képzeld nem annyira nagyok mert kb:3 hetesek és hogy teljesen színesek meg nagyok legyenek, a-hoz minimum 2 hónap kell!Akkor szólj be ha értesz is hozzá4 :@ o.O
2011. okt. 22. 10:54
 5/8 zsoka79 ***** válasza:
Guppikkal kapcsolatban! Nem feltétlenül nőnek egy ütemben az ivadékok. Nekem van olyan pici Guppim ami lassan 2-hónapos de még alig éri el az 1-cm-es nagyságot. Sok mindentől függ a fejlődésuk. Én meg figyeltem hogy a növésben vissza maradott egyedek félénkebbek és amikor etettem őket nem mernek a többi éhes hal közelébe menni. De lehet genetika is. A több utódot világra hozó állatoknál ez természetes. A kérdésedre a válasz nem fogják bántani a Harcsák a Guppikat. Viszont ez nem vita oldal Kedves Kérdező. Vannak degenerált válaszolók akik csak polyénkodnak. És a kit leszoltál pl. szerintem nem az. Ő csak segíteni akart mint átlagosan mindenki ezen az oldalon.
2011. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm igen ez nem egy vita oldal de a válaszadó eléggé fennhangon beszél!Bejegyzésének a lényege az volt hogy én nem megfelelően tartom a halaimat!!!
2011. okt. 22. 14:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok a leszólt válaszoló. Hát képzeld, 20 éve halazok, bocs, hogy nem értek hozzá.

Érdekes, nálam a 3 hetes guppik méretben bőven a kifejlett méretet közelítik. Ha meg már színesek, akkor bőven ivarérnek, addigra már el kellene érniük a felnőtt méretet. Ja, igen, egy befőttesüvegben szárított vízibolhán pl nem fognak soha akkorára nőni, mint kellene. De mindenki úgy csinálja, ahogyan gondolja...

2011. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves válaszadó! Ki mondta hogy szárított vízibolhán élnek,akkor szólj be ha legalább tudod hogy mit beszélsz amúgy nekem is van "pár év" tapasztalatom! :@
2011. okt. 23. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!