Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szegeden hol van jó állat...

Szegeden hol van jó állat kereskedész némo rókusi krt tudom és a trópust is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A Trópus a legjobb, tengerimalacunk is onnan van (a másik budapesti), de az a legjobb, mindent nézve. Maximum a Tiszaparti suli mellett is van egy, bár az is kicsi, de viszonylag jó. A felszereltség nem az igazi, de nagyon szép, egészséges állataik vannak, és nagyon sok is van belőlük. De én akkor is a Trópust mondom (a Napfénypark közelében). Azt ajánlom, mert magasan az a legjobb.
2011. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a tengeri részlegükkel elégedett voltam, mármint a trópusnak, mikor lementem Szegedre, a többihez nem értek, de szimpatikusnak tűntek. A webshopukból is rendeltem már, készségesek voltak.
2011. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak most elkezdtem édes vízi és akkor mondták nekem hogy szegeden oda visznek állatkereskedésbe ahova akarok mindenhova és akkor halat is akarok venni meg növényt árak hogy vannak?
2011. okt. 21. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom még ajánlani a Hajnóczi u-it is. Nagyon rendes tulaj, a növényfelhozatal se rossz. Ha türelmes vagy szinte bármit be tud szerezni halakból is.
2011. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyéni vélemény:

1.Trópus - tiszta növények, halak;segítőkészek az eladók

2.Hajnóczy utcai - sok növény van(de kicsit algásak),kedves az eladó

3.Újszegedi trópus bár ott még csak egyszer-kétszer voltam.Nem rossz de kicsi.Benéztem már kb 7 boltba is,és az első kettő ami tuti jó

2011. okt. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Trópus nem jó neked?

Nem vagy te egy elkényeztetett egyke gyerek?

2011. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de jó voltam ott nagyon jó üzlet ám van testvérem tudomásom szerint nem vagyok elkényeztetve igazábol azért mondta hogy oda visz ahova akart mert régen neki is volt akváriuma és akkor szüleim nem vittek be soha sehova a lányával mentünk még kicsi és akkor neki is lett egy hala mondta keressek jó üzletet
2011. nov. 25. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!