Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ő most hím vagy nőstény?

Ő most hím vagy nőstény?

Figyelt kérdés

Betta szaporítás témát feszegettem és amikor feltettem egy képet felmerült h nem is nőstény az én egyik "nőstény" bettám szerintetek?

Felépítése szerint olyan mint 1 lány kicsi úszók hordó has de ugyan akkor nagyon élénk színe van és nem akar nagyon a hímnek beudvarolni ugyanakkor nem is agresszív és habfészket se épít

[link]


2011. okt. 22. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát én úgy gondolom,hogy ez hím.. Azok néznek így ki.
2011. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de egyáltalán nem úgy viselkedik meg ugyebár van 1 hímem meg 1 nőstényem meg ő :D és akárhogy a kettő között van :D
2011. okt. 22. 14:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer vettem egy általam és az árus által állított nőstény bettát és érdekesen kezdett viselkedni és csak azt veszem észre hogy a halam csak nő-nő!Teljesen úgy nézett ki mint egy nőstény és kb: 2 hónap elteltével egy gyönyörű érett hímet kaptam!Szerintem a tiéd hím csak még nem ivarérett! ;)
2011. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Látszik a háttérben 1 betta nőstény a-hoz képes nagyon nagy úszói vannak--->szerintem HÍM,csak nem ivarérett!!!
2011. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ha hím és még nem ivarérett akkor gigantikus nagy lesz mert most olyan 5-6 centis az tény hogy elég kicsiként vettem de már nálam van nyáróta
2011. okt. 22. 15:43
 6/12 Platypus ***** válasza:
Szerintem ivarérett hím, ami egy rövidebb úszójú változatba tartozik. A nagy fátyolos piros hímed egy extrém kitenyésztett fajta, a vad hím Betták inkább a kérdéses egyedre hasonlítanak. Tükörre hogy reagál? A hordóhas nem mérvadó, a Betták könnyen elhíznak.
2011. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
na az igaz azt nem számoltam bele h hízósok meg ő tipikusan az a fajta aki elzabálja még a páncélosok kajáját is :D
2011. okt. 22. 17:06
 8/12 anonim ***** válasza:
A másik hím külön van tőle? Mert ha nem, akkor mondanám, hogy fiatalabb és nem akar versenybe szállni. nálunk is volt így többször is, hogy a hím utód együtt volt apuval jó ideig, nem volt gond, a kicsi inkább a nőstények viselkedését követte, még be is csíkozódott, aztán amikor eljött az idő, betámadta aput, akkor már külön kellett venni.
2011. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem is rokonok és külön is vannak :) de a másik nőstényt nem bántja
2011. okt. 22. 19:53
 10/12 A kérdező kommentje:
na mára keríttetem tükröt arra teljesen közömbös megnézi aztán elmegy
2011. okt. 23. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!