Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta tenyésztők? De hol?

Betta tenyésztők? De hol?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy pár bettát (lány fiú) , nem tenyésztés céljából csupán "gyakorolni". Egy vörös hím, és egy kék nőstényem van most, de őket tényleg csak azért vettem hogy majd velük /tőlük született kishalakat neveljem gyakorlásképp. Ezután majd komolyabban szeretnék, pl egy fehér nőstényt és egy narancs hímet ikráztatni. A bajom az, hogy a boltokba csak vörös, kék, és ezeknek a keverékét lehet kapni, ami szép, de ugye mindenhol megtalálható..A neten kerestem már tenyésztőket, 1db nem találtam. Tudtok esetleg? Hol?
2011. okt. 22. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nem lesz egyszerű menet. Első körben azt javasolnám, hogy akvarista.hu-n keresd meg Chilikét. Kérdezd meg tőle honnan szerezte, hátha tud segíteni, nála van fehér betta.

A nehezebb megoldás Brekk felkeresése. Neki rengeteg elfoglaltsága van, komoly szakember, tehát csak komoly kéréssel fordulj hozzá. Itt van a külföldi rendelési listája:

www.amazonas.hu/import.xls


"Előrendelési lista, várható érkezés jövő hét Péntek!


A halak árai euróban vannak megadva, szállítási költség 8000Ft/box, de betták kivételével Minimum 2400Ft/faj.



www.amazonas.hu "

Sok szerencsét és sok félretett pénzt kívánok! :)

2011. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok itt Chilike!:)

Nekem már nincsenek sajna bettáim,elajándékoztam őket.Sajna nem volt időm többel foglalkozni,1 betta meg nem betta;)

Én anno a fehérvári Tűzhal díszhalban vettem nagyon szépeket.Merem ajánlani a boltot,tényleg szépeket is lehet kapni,koronás,halfmoon,szuperdelta na meg extra színeket is..Én szinte állandó kapcsolatban voltam velük,mindig tudtam mikor jön szállítmány és már mentem is,h nehogy lemaradjak a szépekről.;)

2011. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a tűzhalba jártam sziámikat venni:)Tényleg a legjobb mindent ver!Koronás nőstények...Több száz darab betta.Nézd meg megéri.Másfél órára lakom onnan,de megérte elmenni.
2011. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 almacsiga válasza:
Tommy fish
2015. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!