Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez konkrétan mi? Előtét +...

Ez konkrétan mi? Előtét + gyújtó egyben?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a kütyü azt tudja hogy csak a 2x2 kábelt rákötöm ami a fénycsőhöz megy és kész?

Ha igen akkor nagyon jó lenne, pont ilyet keresek. Van esetleg valakinek ilyennel kapcsolatban tapasztalata?

Köszi


2011. okt. 23. 10:08
 1/7 Treská ***** válasza:
Szerintem nem értelmezhető a kérdés. Mire gondolsz? Mi ez?
2011. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocs lehet hogy nagyon elnagyoltam. Szóval szeretném fejleszteni a a világításomat, de nem akarok nagyon szétszedni semmit. Szóval arra gondoltam hogy megkérdezem mi ez a kütyü, mire való, mert az oldalon csak annyit írnak hogy gyújtó, de nekem nem úgy néz ki mint ami csak egy sima gyújtó meg ahhoz kicsit drága is. Én úgy értelmezem a képet hogy ez egy olyan mobil előtét, és gyújtó beépítve abba a kis házba hogy csak a fénycsövet kell rákötni, bedugni a falba és világít. Jól gondolom, vagy ez valami tök más cucc.

Bocs hogy ilyen hülyének tűnök, amúgy értek ezekhez de ilyet még soha nem láttam.

Remélem így érthető :D

2011. okt. 23. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
A két "kupakot" rányomod a fénycső végeire, áramot neki és világít.
2011. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi. Ez volt a kérdés, csak kicsit nyakatekerten sikerült kiszenvedni.
2011. okt. 23. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég gáz, hogy semmit nem írnak róla. Tényleg nem egyértelmű.

Ha ez csak egy gyújtó lenne, akkor ahhoz ugyebár kellene még egy hagyományos előtét. Na jó, de annak kb. 500 Ft az ára, nem 7000.

Viszont ennyiért ennek már illik elektronikus előtétnek lennie. A gáz az, hogy ahhoz gyújtó sem kell, csak rákötöd a világítást és már megy is.

De ilyet már kaphatsz fele ennyiért is, csak ahhoz neked kell bekötni a vezetékeket. Az nem nagy kunszt, forrasztanod sem kell, csak annyi, hogy a gyorscsatlakozóba beledugod a vezetéket és meghúzol egy csavart.

2011. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Viszont ez elektronikus gyújtó ami tartalmazza az előtétet is. Így már azért lehet ennyi az ára. Meg aztán ott a luxus hogy mégis akárhová be lehet barkácsolni, de mégis minden megvan hozzá ami a laikus embernek kell.Nen lehet elrontani a bekötést sőt még vezetékelni sem kell. Ezért ennyi az ára.
2011. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én meg tudnám csinálni a bekötést nem azért kell ez, hanem mert 1 nem akarok a tetőbe még több hőforrást rakni, 2 nem biztos hogy nyugodt szívvel hagynám otthon a lakást ha elutazok. Mert mégiscsak ami gyári az 500 teszten átment. Nem? Meghát kicsit kényelmesebb csak bedugni és kész. Kinek mi éri meg, de lehet hogy DIY lesz.
2011. okt. 23. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!