Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitorlásnak egyedül rossz?

Vitorlásnak egyedül rossz?

Figyelt kérdés
160l-ben.
2011. okt. 23. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nem a legjobb. A vitorlások párválasztók, erősen kötődnek a társukhoz. Később, idősebb korukban nem is fogadnak el új párt. 2 db simán elfér 160 literben, de olyanokat kell választani, amik már párba álltak.
2011. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ahha. és ha jelenleg csak egy van, mert a másik meghalt? két újat vegyek ehelyett? mert nem hiszem h elfogadna egy társat...

am köszi :)

2011. okt. 23. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nem lenne túl korrekt dolog megszabadulni tőle, úgyhogy ha már így járt szegény, akkor tartsd meg. Másikat így persze nem tudsz venni mellé, ha már kifejlett.

De végülis ha találsz valakit, aki egyedül is szívesen nevelné, akkor lecserélheted egy másik párra.

2011. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Barátom akváriumában is egyedül van. Ennek is meghalt a párja, de már vagy 5 éve. Nem lett depressziós, mindig örül a kajának, meg játszik a növényekkel. Minket is szeret. Szokta produkálni magát. Kis aranyos. Olyan 7éves most kb.


Mi próbáltunk mellé egy kisebbet egy időben, és az volt hogy a kicsi követte a nagyot, a nagy meg mindig le akarta rázni, hogy hagyja már őt békén.

2011. okt. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából még nem teljesen kifejlett, 6-7 centis lehet, kb 3 hónapja van meg. Akkor marad egyedül, nem kockáztatom meg, hogy agresszívkodjon egy másikkal, akivel aztán nem tudok mit kezdeni.

Köszi a válaszokat :)

2011. okt. 24. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ja. Én vissza tudom vinni a boltba, ha valami olyat veszek ami nagy baromság, de ahhoz olyan ismerős kell, hogy ezt megengedje, ez nem mindegy, nyilván.


Max még azt lehet, hogy feladni egy hirdetést, hátha valaki elviszi, de ez meg lutri, mert lehet nem viszik el egy hónap mulva sem, addig meg szétcincálják egymást, ha olyan párt veszel mellé, akit nagyon utál :) Szóval ez vitorlásoknál így gondot okozhat, igen.

2011. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Vettem egy kicsit mellé :)))) Eddig jól viselkednek :)

ÁÁÁ tök jó, boldog vagyok :)

2011. okt. 25. 16:07
 8/8 A kérdező kommentje:

Már elmúlt.

Most kergeti. Lehet, hogy összebarátkoznak, vagy ez így marad?

2011. okt. 25. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!