Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat tartsak egy...

Milyen halakat tartsak egy kisebb, azaz 30l-es akváriumban?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy élő algaevő tartózkodik benne, mert a ramirezi pillangósügereim kipusztultak. Kérlek, olyat ajánljatok, melyekkel egy kezdő is könnyedén boldogul!
2011. okt. 24. 17:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
55%
Istenem, mi f@sznak járok én erre a kib@cott istenverte oldalra, ha csak felb@szom magam....
2011. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nemsikerült érdemben jó választ kapnod. Érdekes. :( Nano halak guppi nem érdekes, nem színes, értem már. Vegyél egy csapat aranyhalat. Csúnyán lehúztál mindenkit. De az igazság az hogy bármilyen halat tudsz tartani 5 literes dunsztos üvegben. csak meg bírjon benne fordulni. De ahogy írtad is, a halakat el fogod veszíteni. A kompromisszumok határa pont ott nyugszik ahol az akváriumod üvege. Ha picit tolni szeretnél a határokon, tolni kell az akvárium falain is. Én is tartottam 40 literben 25 halat, nem vagyok rá büszke. Ahogy írtartad, is én is elvesztettem a halakat. Jobb utánna olvasni, és megtalálni az arany középutat. Mennyi halat szeretnél? 5 öt? 6 ot? Ha bevásárlóközpontban leszel egyszer, nézz szétt magad körül.Gondolj bele hogy a hozzád legközelebb eső 5 emberrel kell lenned a hátralévő életedben egy 5*5 ös szobában. Utánna képzeld ezt el 25 emberrel is. Melyik a rosszabb? Érdemben rosz a válasz? Gondoltam.
2011. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
1 oldalon az a sok halas gyerek normális vagy beszivtál?feljelentelek hal kínzásért!
2013. dec. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!