Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Terhesek a guppijaim? (KÉPEK)

Terhesek a guppijaim? (KÉPEK)

Figyelt kérdés

Különraktam 3 guppit,hogy tudjak fényképet csinálni róluk,elég nagy a hasuk,terhesek?

Mennyi van még hátra az ellésig így képről?

ilyen ellető ketrecem van,innen alul vagy oldalt nem tudnak kiúszni a többi hal közé??

[link]


És a képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

(megpróbáltam több szögből lefotózni őket)


2011. okt. 26. 17:15
 1/8 anonim válasza:
szentem igen az én halaim is ilyen dagattak voltak , és megláttam egy nagyon pici kis halat
2011. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Te mióta tartasz halakat?? Utána néztél valaha a halaknak? A halak NEM ellenek!! Ikráznak! és ahhoz kell hím is azok termékenyítik meg, és főleg optimális környezet! Olvasgass egy kicsit a halakról úgy általában.
2011. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Már bocsi,de nézz utána TE..mielőtt okoskodnál.

A guppik elevenszülő halak.

Jézus..megfájdul tőled a fejem..

2011. okt. 26. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó te tulok, ezek elevenszülő halak. Inkább te olvasgass utána, mert ez nem volt éppen helytálló. Szóval a guppi nőstényét megtermékenyíti a hím és kész. Kifejlődnek benne a kishalak amik elevenen születnek azonnal úszkálnak, persze nem úgy mint a szüleik.
2011. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen okosak vagytok, meg kérdező is akkor minek kérdezel? látod rajtuk nem? beírod a google-ba aztán ennyi,nem kell minden vacakot megkérdezni, ha meg terhesek akkor majd lesz kishal és meglátod.
2011. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezeket a ketreceket külön akváriumhoz találták ki, hogy a kis halak el tudjanak menekülni a szülők elől. Társasban a többi hal eszi meg őket így.

Tásasba érdemesebb sűrű hálósat tenni, (akár csinálni is lehet, olyanból, mint a merítőháló) és szülés után a szülőket kitenni.

De egyébként az se túl nagy baj, ha a közösbe szülnek, annyi kishal úgyis marad, amennyi kell.

Különben félév múlva az lesz a következő kérdés, mit csináljak ezzel a négyszázezer guppival? :)

2011. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaja. Van kb 2-max3 heted hogy eldöntsd mit csinálasz kb 60 db guppival. Nekem is szült huszonvalahányat, de ha csak 10 marad meg belőle akkor sem tudom mi legyen velük.
2011. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A guppival az a baj, hogy hogyha egyszer megtermékenyítik utána nem kell még egyszer. nagyon dokan lesznek és nem tudsz majd mit kezdeni velük, mert az állatkereskedések tele vannak velük!!!
2012. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!