Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halaim szeme mitől fehéredett be?

Dioxyde kérdése:

Halaim szeme mitől fehéredett be?

Figyelt kérdés
Szóval van 2 márványsügérem és pár napja olyan mintha vmi fehér réteg lenne a szemükön .Az egyiknek teljesen belepte a szemét ez a dolog...nem tudom mi lehet ilyet még nem láttam...Ők vannak csak ketten az akváriumban szűrés jó jbl e900 + két belső szűrő hőmérséklet is megfelelő,részleges vízcserét is csinálok ahogy azt kell.Nem 2 hete vannak halaim,de ilyet még nem láttam...ha van vkinek vmi ötlete mit csináljak velük azt megköszönném:)
2011. okt. 28. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
:S
2011. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nem tudom a te leírásodból hogy mi lehet de ebben hátha megtalálod :)

2011. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
van ilyen szempenész és fertőző
2011. okt. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat
2011. okt. 29. 02:45
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyesmi pedig mérgezéstől, rossz vízminőségtől szokott kialakulni. De ha azt mondod, hogy a paraméterek jók, akkor én is tanácstalan vagyok. Nem találkoztam még ilyennel normális körülmények között, csak halálukon lévő halaknál.

Remélem sikerül valami megoldást találnod, majd írd le, hogy mi lett velük, érdekel.

2011. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)Írok ha lesz változás.
2011. okt. 29. 20:28
 8/12 A kérdező kommentje:
hát gyakorlatilag a szemüknek annyi egy nagy fehér izé az egész testükön máshol nem látok semmi változást,gondolom már teljesen vakok lettek...enni nem esznek :(
2011. nov. 1. 21:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Tettél a vízbe valami gyógyszert?
2011. nov. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tettem semmit mivel nem tudom mi ez ...részleges vízcserét csináltam eddig mást nem .
2011. nov. 1. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!