Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 250-literes aksim már rég...

250-literes aksim már rég üzemel, reggel még semmi baj nem volt most pedig nagy homály lett, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A rég az egy éve,Ninsc új hal és eddig minden oké volt.
2011. okt. 29. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
250 literes akkumulátorod van?! O.o szééppp!! xDDDDDDDD
2011. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne etess pár napig.

Aztán egy óvatos 10 % os csere, és utánna is kevesebbet etess. Valószínűleg egysejtűek szaporodtak el, hirtelen, nagy vízcserével csak rontasz a helyzeten.

2011. okt. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy tégy a vízbe Sera Nitrivec-et. Lehet hogy mostanság túletetted a dolgokat, és elszaporodtak a káros anyagok. baromigyorsan szaporodik.
2011. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget,a tuletetés lehetséges,mert ujszülött halak is vannak .Csak a néhány óra alatt bekövetkezett változáson akkadtam fent.
2011. okt. 29. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy infuzória? nekem még nem volt, de hallottam róla.. asszem úgy kell kezelni, h le kell kapcsolni a világítást egy pár napig, de nézz utána :]
2011. okt. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem nem. Tuti a növendéktáp. Apró és akárhogy vigyázol az aljzaton landol belőle elég sok. Nitrivec az elég jó. Ovatosan kell adagolni persze mint mindent, 4-8 óra alatt lebomlik ha csak kis adagban méred.
2011. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,biztos a bébi kaja a ludas,mert 2 napja nem kaptak enni,és majdnem teljessen kitisztult a víz.Mostmár jobban vigyázok,majd megtanulnak jobban igyekezni a kajáért.8 hetessek a kis mollyk,és elég bátrak,legfeljebb lassabban nőnek.
2011. nov. 1. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!