Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Centrum zoo, mennyire megbízható?

Centrum zoo, mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki innen? Mennyire megbízható? A szállítás milyen? Előre is kösz!
2011. okt. 29. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én innen rendeltem az akváriumomat. Teljesen korrektek, bár problémamegoldásukról nem tudom nyilatkozni mert arra szerencsére nem volt szükség.
2011. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Yamy válasza:

Nem igazán tudják saját maguk sem, hogy mit árulnak.

Köszönni nem tudnak, a saját tudatlanságuk miatt a vevővel flegmán beszélnek.

2011. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dr Gaál Péter válasza:

Kevés szabadidőm miatt notórius neten vásárlóként már van tapasztalatom több Webáruházzal kapcsolatban. Számomra nagyon pozitívnak bizonyult a Centrum Zoo Webáruházzal lebonyolított adás-vételem. Telefonszámon elérhetők, címet látom, kedvesek, segítőkészek, és még ötletük is volt kevésbé tapasztalt feleségem részére.

A szeptemberben rendelt akvárium profin becsomagolva, nikecell borításban érkezett, a termékhez ajándék haltápokat is kaptam, igaz csak mintákat, de nagyon jól esett a figyelmesség. Délben rendeltem a Ferplast akváriumot, másnap 11 órakor hozta a DPD futár. Meglepődtem, bár kaptam visszaigazoló emailt, de eddigi tapasztalatom szerint 4-5napot szoktam várni más webbolt küldeményére.

Azóta kétszer vásároltam, decemberben egy ajándéknak szánt orsót, rá egy hétre egy ketrecet lányom tengeri malacának. Az orsót hétfőn rendeltem, szerdán kaptam meg (kedvesen ezt is jelezték vissza), a ketrecet csütörtökön rendeltem, pénteken kaptam meg, és még előtte a szín miatt is felhívtak, mert elfelejtettem választani a lehetőségek közül.

Számla mindig volt a csomagban, leírás szintén.

Minden tiszteletem a tulajdonosoké, ilyen hozzáértő és tisztességes kereskedelmet kívánok minden vásárlónak!


dr Gaál Péter / Szentendre

2012. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azóta rendeltem, tényleg megbízhatóak, másnap szállítanak.
2012. márc. 13. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!