Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen idősen tudom megállapít...

Milyen idősen tudom megállapítani a kis guppiaim nemét avagy mikor jelenik emg a színezetük?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt én is szeretném tudni
2011. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyjából a második héten kezdenek a hímek kiszínesedni, és 3-4 hetes korban már egyértelműen meg lehet állapítani a nemeket.
2011. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Két hét?Az kicsit korai.Két hónap esetleg.
2011. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
két 2? az enyémeim már két és fél hetesek és ugyanolyan mint kicsinek csak picivel nagyobbak... 2 hónap már inkább..
2011. okt. 30. 16:04
 5/7 A kérdező kommentje:
de azért köszi a választ:)
2011. okt. 30. 16:04
 6/7 Platypus ***** válasza:
A gonopódiumot kell figyelni, az sokszor korábban megjelenik, mint a színezet. A gonopódium az elevenszülők hímjeinek módosult farok alatti úszója. A nőstényeknek háromszög alakú, a hímeké megnyúlik. Az egészen piciknél mindig háromszög, néhány hetes korukban a kezd megváltozni az alakja a hímeknél.
2011. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ahaa..:)

és mivel kell etetni a kisguppikst? vagyis mi a helyes?

én most fix por jellegű táppal etetem őket

2011. okt. 30. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!