Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért kergeti a sziámi a mollym?

Miért kergeti a sziámi a mollym?

Figyelt kérdés
Vettem az akváriumba egy koronás sziámit és van benne 4 kis molli talán egy centi, másfél. És a Sziámi bántja a mollikat.
2011. nov. 4. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem írod ki a teljes nevét? Sziámi harcoshal. Szerinted miért?
2011. nov. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az ész..:D
2011. nov. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ómájgááád most ez komoly?:O na hááttt... ez nagy segítség volt. ez előtti betták nem kergették tök jól megvoltak. Most vettem egy koronásat és elkezdte kergetni őket. Azért Murr, ez elég primitív válasz volt tőled.
2011. nov. 5. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mert nem szereti a hal a helyét :)) Esetleg a szomszéd város, vagy add a barátnődnek. :)) Murr.. igazán kimerítő választ adtál ismét, boldogsággal tölt el hogy még mindig vannak szánalmas emberek, akik azt gondolják, hogy mindent jobban tudnak:))
2011. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen ha ismered a hal nevét néha megoldás a problémára... xD Valamint az előző azért nem bántotta mert a hal nem egy gép hanem egy élőlény és más és más személyisége van. :D Az előzőnek nem szúrta a szemét a molly ennek igen... Furcsa dolog is ez vagy szedd külön vagy kérd meg szépen, hogy ne bántsa vagy várd ki mi lesz a vége :D
2011. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó, néha tényleg bunkó vagyok, de hogy mindig belém is kell kötni ezért?! :D Érthetetlen.

Mondjuk szerintem normális választ adtam, a sziámi harcoshal a természetéről kapta a nevét. Mollykkal speciel nem társíthatóak, mert a kicsiket a sziámi tépi meg, a nagyok pedig őt. Van ellenpélda is, de az esetek többségében ez a vége. Ezért ajánljuk főleg neonok, parázslazacok mellé, ott nem szokott gond lenni. De ott is lehet, ahogy az egyik kérdező példája mutatta nemrég.

És ahogy leírták, rengeteg környezeti tényező, stressz, növényzet, hőmérséklet, az akvárium mérete, de még a vízmozgás is befolyásolhatja a hal viselkedését. Sőt, még a telepítés sorrendje is.

2011. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!