Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudnék két sziámit...

Hogyan tudnék két sziámit együtt tartani?

Figyelt kérdés
Az egyik koronás, a másik sima, és sajnos nem tudok még egy akváriumot beállitani. Semmi megoldás nincs erre a helyzetre vagy megtudom oldani?
2011. nov. 5. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha összeteszed őket, akkor csak egy sziámid lesz, legyilkolják egymást. Válaszd ketté az akváriumot, egy üveg lappal.
2011. nov. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha mázlid van, és két normális egyedet fogsz ki, és van egy búvóhelyekkel teli, 200 liternél nagyobb akváriumod, akkor össze lehet. De problémás, és oda kell figyelni a dologra rendesen. Pl 2 helyen kell etetni, stb.


Ha nőstényeid is vannak, akkor vagy nincs nőstény, vagy van vagy 8.

2011. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
sehogy, mert ezek megölik egymást és ha üveglappal elválasztod őket akkor is egymásnak ugranak. Csak annyi, hogy a fejüket vernék bele.
2011. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs rá mód, összekapnak és a gyengébbik elesik a csatában =)
2011. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az üveglapon nem verik szét a fejüket sőt, ha egymásnak tudnak pózolni akkor sokkal szebben fejlődnek. En is szoktam neki tükröt rakni, ha egy üveglappal szétválasztod őket teljesen jó megoldás csak szerintem ahhoz is kell egy 20 literes akvárium legalább, hogy legyen bőven helyük. Valamint a betták a territóriumukat védik ami olyan 40 centis hely (de ebbe nem vagyok biztos inkább nézz utána), tehát ha van egy jó nagy akváriumod akkor lehet kettőt tartani de akkor is néha összecsapnak főleg amíg kialakítják a területüket. Viszont a 10 literes akvárium az kb. 1000Ft és bőven jól érzik magukat benne csak a fűtést kell meg oldani meg valamivel le kell fedni:)

Remélem használható infókat adtam:)

2011. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy kaptam normális, és nagyon hasznos választ :)))
2011. nov. 5. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:
és melyik megoldást választod és h érzik magukat ? :)
2011. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos egyedül maradt. És Alexnak hivják :DD a másik halacska barátomnál lakik :)
2011. nov. 7. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!