Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért nem eszi meg a cápaharcs...

Miért nem eszi meg a cápaharcsám az új fajta tápot?

Figyelt kérdés

amit megevett, az a fajta táp elfogyott, és olyat nem találok sehol. vettem több félét is, de nem eszi meg. bekapja, utána ki is köpi. milyet vegyek, amit biztosan megeszik? félek, nehogy éhen haljon...

(szemcsés tápról van szó)


2011. nov. 5. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ízlik neki.

Etess fagyasztottal.

2011. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, adj fagyasztott vagy élő eleséget, esetleg lemezest is meg lehet próbálni, hátha ízlik. Ezt a szemcsés fajta tápot az én halaim is utálják, ráadásul nagyon szennyezi a vizet. Néhányszor próbálkoztam vele, aztán kidobtam a fenébe.
2011. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a fagyasztottat egyik halam sem eszi meg. mintha összebeszéltek volna... :D a lemezest tényleg megeszi, már ami lejut belőle. próbálok csak oda szórni, ahol úszkálni szokott, de a többi mindig megeszi előle. a cápa meg nem jön fel érte.
2011. nov. 5. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

És ha megpróbálnál talajlakó halaknak való tablettaféleséggel? Ilyenre gondoltam:

[link]

2011. nov. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát beszerzek egy ilyet, és reménykedem h meg fogja enni. azért még keresem ezt a fajta tápot: [link]

szinte minden boltot végigjártam érte, de nem találtam.

2011. nov. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!