Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Láttam az akvarista.hu-n,...

Láttam az akvarista.hu-n, hogy valaki kialakított 37 literben egy nano tengeri akváriumot (kép, link ) megpróbálhatnék egy ilyet csinálni úgy hogy garnéla helyett tengeri csillagot teszek bele?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. nov. 5. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

a) az ilyenekhez rettentő tapasztalat kell.

b) általában egy nagyobb tengeriből veszik a vizet hozzá

c) tengeri csillagnak szerintem kicsit kicsi a nano.

2011. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csinálj egy 112 literes-t, mint az enyém. A nagyobbat egy fokkal könnyebb fenntartani. Nehezebben borul az egyensúly, ha 1-2 hétig nem figyelsz oda.


A nagyobba rakhatsz halakat is, pl nekem van egy kis bohóchal, egy táncoló garnéla, egy remeterákocska, és egy sárgafarkú kék korallsügér. Meg vannak csigák is.

Ez sem olyan nagy, hogy sok élőlényt bele lehet rakni, de ha csak lágykorallok lenének benne amik lobognak azt hamar megúnnám. Jobb nézni benne a kis állatokat ahogy bújkálnak a korallok közt, és etetni is élmény őket. Aranyosak nagyon. Gondolkozz nagyobban.

2011. nov. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos a szüleim nem engedik meg..:/

Max negyven liter..:(

Azt mondják annyi lehet a legnagyobb de abba bármit tehetek..

2011. nov. 7. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!