Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tengeri vagy Édesvízi akvárium?

Tengeri vagy Édesvízi akvárium?

Figyelt kérdés
Te szerintem melyik a jobb (csak kíváncsiságból)?
2011. nov. 5. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nekem mivel édesvízi akváriumom van, én erre szavazok. Szerintem sokkal szebb, mint a tengeri :) De persze mindenkinek más a szép.
2011. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a tengeri szebb mert lehet bele korallt tenni és persze (szerintem) szebb halak tarthatók benne. De az édesvízit viszont könnyebb takarítani olcsóbb mert csapvíz is jó bele. :D
2011. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha a rántott húst hasonlítanád össze a padlizsánnal. Mindkettő ehető, de teljesen más.


Attól hogy még mindkettőben víz van, attól még egy teljesen más világ. Más biológiai folyamtok, más állatcsaládok, más technika, más nehézségek, minden más.


Minden esetre ha nagyon gazdag lennék, nekem arowanam lenne (persze nem 1000 literben, hanem min a 10szeresében), nem tengeri akváriumom.

2011. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanakkora tengeri akváriumban sokkal kevesebb hal lehet, drágább és bonyolultabb a kezelése.
2011. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
édes szebb olcsóbb
2012. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!