Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Márványsügerem táplálása...

Márványsügerem táplálása melyik az olcsóbb?

Figyelt kérdés
a márványsügerem elérte azt a méretet hogy már megtudja enni a kishalat, szerintetek mi lenne az olcsóbb és jobb megoldás ?: tenyészteni guppikat vagy venni mindig fagyasztott kishalat ?
2011. nov. 6. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem anno volt, adtam neki gilisztát és legyeket, valamint fagyastott húst, igazi véreb lett belőle, nőlt is rendesen. Kár tenyészteni a guppit, sok a baj vele. Neveled-neveld meg satöbbi, a pici majdhogynem újszülött hal pedig meg sem kottyan neki. Inkább vegyél fagyasztott marhaszívet kiegészítésnek, de azzal vigyázni kell a magas fehérjetartalom miatt.
2011. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Platypus ***** válasza:
Ha guppit tenyésztenél, akkor annak sokba kerülne a táplálása, mert ha gagyit adsz neki akkor ugyanott vagy, mintha a sügérnek is gagyit adnál. A legolcsóbb szerintem az, ha egész keszegeket vagy más kisebb halat veszel a piacon vagy horgász ismerőstől, csíkokra vágod, kiporciózod és lefagyasztod.
2011. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!