Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi tehetnék a bettámért?...

Mi tehetnék a bettámért? (túletetés. )

Figyelt kérdés
El kellett mennünk egy hétre és rábíztuk ismerősökre a halamat. Nos a mondhatni "szokásos" törént vele: túletetés, kétoldalt két nagy püffedt valami türemkedik ki és a hátán is van valami fehér (nem penész,olyan mintha néhány pikkelye elszíneződött volna. Csináltam egy fél vízcserét, adtam neki sera fishtamint és jelenleg koplal. Mit tehetnék még? Gyógyszerezzek vagy az csak rontaná a helyzetet? Még hozzátenném hogy elég levert is szegény,tükrözésnél sem jön elő, állandóan bújkál :(
2011. nov. 7. 19:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Akvárium 20 literes, szűrő állandóan megy, a víz 27 fokos, vízcserét 3 naponta szoktam csinálni
2011. nov. 7. 19:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hangzik túl jól. Többet nem igazán tehetsz, sajnos nem valószínű, hogy megmarad. De azért hátha!
2011. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de ez nem lehet, hogy inkább hasvízkór?
2011. nov. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De, lehet itt már minden. A hasvízkór nem önmagában jelentkezik, az már a legrosszabb tartási körülmények, a harc feladásának a tünete. A belső szervek felmondják a szolgálatot, a hal nem eszik, aztán vége.
2011. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
valami gyógyszert esetleg tudnátok ajánlani vagy már reménytelen ? :( adjak neki enni? Mit tegyek?...
2011. nov. 8. 13:23
 6/6 A kérdező kommentje:
pedig mondtam is nekik hogy ne etessék túl...ráadásul most tudtam meg hogy teljes vízcserét is csináltak... Lehet ennél rosszabb?!
2011. nov. 8. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!