Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Molly tenyésztés? Szerintetek?

Molly tenyésztés? Szerintetek?

Figyelt kérdés

2011. nov. 9. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit bővebben fejtsd ki, mi a kérdésed ezzel kapcsolatban.
2011. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2011. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha több mollym lenne, milyen gyorsan nőnek?

Meg barátoknak is szeretnék adni belőlük. ezért kérdeztem!

2011. nov. 9. 15:44
 4/8 A kérdező kommentje:
és murr szerinted mért nem?
2011. nov. 9. 15:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Akváriumod hány L es?

ez fontos.

2011. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem, mert ezek tömeghalak, semmi szükség a tenyésztésükre. Rengeteg van ingyen elvihető akvarista.hu-n. Célirányosan, ritka színezetűeket lehetne tenyészteni, de rájuk sincs nagy kereslet, olvasd el Brekk bejegyzését szintén akvarista.hu-n, elevenszülőkről írt nemrég. Az ilyen tenyésztéshez viszont rengeteg akvárium és szakértelem kell. Náluk a minimum akváriumméret amúgy is 100-150 liter.

Azzal viszont nincs semmi gond, ha fial párat a medencédben, majd elajándékozod őket. Csak ha testvéreket ajándékozol, akkor az ismerőseidnél elkezdődik a belterjesség, ami pedig senkinek nem jó.

2011. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
óóó köszönöm az infókat....:) és ha fekete tetrával megpróbálkoznék? ott tudom mégjobban kell figyelni de majd csak ha nagyobb aksim lesz alakul a 100 literes.
2011. nov. 9. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, hobbi szinten bármit szaporíthatsz, azzal nincs gond, csak pénzt ne várj értük. Fillérekért el tudod passzolni a csapathalakat és az elevenszülőket is talán, de ez még az etetésüket, meg a számlákat sem fedezi. Tehát itt nem beszélhetünk tenyésztésről, csak hobbi szaporításról. Ehhez viszont, ha van kedved hozzá, sok szerencsét!
2011. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!