Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet együtt tartani ezeket?

Lehet együtt tartani ezeket?

Figyelt kérdés

guppy, neon és anci lenne

és nekem ez tetszik: világító ké rák

[link]

vagy van valami kisebb rák ami ezekkel tartható?

(szeretnék rákot ami viszonylag könnyen szaporítható és nem túl kicsi)


2011. nov. 12. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
nem olvastad el a rák infóját! Kis testű halakkal nem tartható! Inkább valamilyen garnélát, red xherryt vagy üveg garnélát tarts velük.
2011. nov. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jav.: red cherry
2011. nov. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
garnélát nem akarok csak rákot szeretnék de akkor lehet hogy a rák is kimarad
2011. nov. 12. 10:16
 4/8 A kérdező kommentje:

vagy esetleg vennék kicsi rákokat és amíg nem nőne akorára hogy bántják a guppyat addig megtartanám, utána pedig elajándékoznám így jó lenne?

menyi idő alatt nőnek ezek meg?

2011. nov. 12. 10:21
 5/8 A kérdező kommentje:
elolvastam az infóját de gondoltam 165 literbe már hátha lehet
2011. nov. 12. 10:22
 6/8 anonim ***** válasza:
ha kicsinek vennéd lehet, hogy nem lenne gond. De én kereskedésben mindig is felnőttméretben láttam, sosem láttam kisebbet.
2011. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előbbutóbb rászokkik a hal húsra. akármit csinálsz. a guppi is napközben a felszínen úszik, de éjjel az aljzat közelében alszik.
2011. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt a miénk: [link]


Tartottam 2 évig, aztán kölcsön volt adva 1 évig másnak, majd megint visszakerül hozzám, de akkor már több mint 10 centis volt, szerintem 13 is. Nem mértem le, de jó nagy dög volt. Végül eladtam. Aranyos jó fej, meg minden, csak szétvagdalja a növényeket és engem az zavart legjobban. Legjobb neki egy saját akvárium.


Raktam be neki egy szifót kajának, hát nem ette meg, mert sztem már úgy rászokott arra a karika rákkajára, hogy nem tudta már hogy a hal is ehető, vagy én nem tudom mért, de nem bántotta, úgy voltak hetekig együtt.

2011. nov. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!