Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen az akváriumod?

Milyen az akváriumod?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy kinem milyen az akvárium berendezése,ha tudnátok képeket fel tenni akkor nagyon meg köszönném.Ja és írjátok már oda ,hogy hány literes az akvárium.

Az én akváriumom holnap lesz berendezve 115/L es.

előre is köszönöm!


2011. nov. 12. 07:46
 1/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az én akváriumom valahol 140 és 150 liter körül van és sügéres. Persze nem nagy méretű sügéreim vannak. Próbálom utánozni a természetes élőhelyüket, csak homok és kövek vannak az akváriumban.
2011. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez 200 liter:

[link]


Ez 37 liter, de nem lehet lefotózni. Nem tudom mi van vele, de ez élőben teljesen másképp néz ki, (talán torzít az üveg, de még a színe is más, nem ennyire élénk)

[link]

2011. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első ha tudsz akkor tegyél fel képet szívesen meg nézném a tiédet is :)

Második nagyon jól néz ki mind 2 akváriumod milyen halaid vannak benne és hány darab?

2011. nov. 12. 20:00
 4/6 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Akvarista.hu-n meg tudod nézni Csokobana név alatt ;)
2011. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

köszi


A nagyba van: Galaxy razbóra, Danio erythromicron, Microdevario kubotai, Danio tinwini, Aplocheilichthys Normani, Boraras maculatus, Boraras Brigittae, Boraras Urophthalmoides, garnélák, törpe szívóharcsa, kék almacsigák, hólyagcsigák, kis piros csigák. 10 NK-s vízben vannak (fele csapvíz + fele ozmo).


A 37 literesbe pedig 2db dario-dario törpesügér lakik.


Ezek 1-2 centis halak mind, és ilyen kicsik maradnak.

2011. nov. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az akvaristán még nem találtam meg az akváriumod, de keresem :)

utolsó akkor sok szép színes halad van :)

és mióta van így be rendezve az akváriumotok?

mennyi idő kell hogy ilyen szépen be nője a növény?

mi ma kapjuk meg a 110/l es aksit és el kezdjük a berendezés még pár dolgot venni akarunk hozzá,fekete kavics karácsonyi moha stb a nagyja már meg van mert van egy aksink 40/l es csak most nagyobbra vágyunk :)

meg szeretnék bele garnélákat...

2011. nov. 13. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!