Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppis akvárium? (fontos)

Guppis akvárium? (fontos)

Figyelt kérdés

38,5 l es akváriumomat guppis akváriummá szeretném tenni hogyan?

milyen alajzat milyen növények hány guppi hány hím hány nöstény???


2011. nov. 13. 10:23
 1/5 anonim válasza:

a guppy úgy szép ha több va belőle olyan 8 db minimum szerintem.de akora akváriumba nem tudom mennyi az ideális.

alulra kveket tegyél az meg már mind1 hogy milyet szerintem.

növényből én azt szoktam nézni hogy milyen halnak milyen az igénye növény szempontjából és a guppynak dús növényzet kel valami olyat nézz ami jó dús Variegatus ,Cabomba caroliniana ,valami ilyesmiket de szerintem ugy válassz hogy milyen fényviszonyod van mert valamék növény a nagy fényt szereti és ha nincs fény akkor ki pusztul.

2011. nov. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50l alatt, nem nagyon tudsz kibontakozni. Ebbe maximum 5-6 guppi, néhány növény és kész. Ajzatnak kavicsot tegyél be, apró szeműt.
2011. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia minél apróbb kavicsot vagy durvább folyami homokot.Növényeket tetszés szerint mint pl. a Valisznéria vagy Cryptocorine nemzetség fajaiból,.Ajánlom,hogy csak hím guppikat vegyél havonta 2,3 összesen tízet,de ne feledd a Coridoraszok sem max.4 meg egy Ancistrust.
2011. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Na-na előző! 38 literbe Ancistrus-t kifejezetten rossz ötlet. Minimum 60-70 literbe! Cory-k még csak-csak az a 3-4, mert ugye csapathal, de még annak is kevés lesz ez a hely. Viszont bólintsunk rá. Guppiból 5-6 mehet, de jobb lesz tisztán hímeket, mert el fognak szaporodni és nem fogsz tudni mit kezdeni a sok apró ivadékkal.
2011. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
És ne feledjük, hogy a Corydorasok apró szemcsés homokot igényelnek.
2011. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!