Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen másfajta halat lehet...

Milyen másfajta halat lehet 10 literes akváriumba tenni egy Sziámi harcos halhoz?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
semmilyet, 10 lit a bettának is kevés
2011. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a bettát is el kéne ajándékozni és max garnélát vagy csigát tartani benne vagy csak növényes

nem értem az embereket van az a törvény hogy 30 liter alatt nem lehet gerinces állatot tartani és mégis szonte minden nap van olyan kérdés hogy mit tegyek 10 vagy 20 literbe

2011. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok...10 literesbe SEMMILYEN gerinces állat NEM tartható, állatvédelmi törvény is van rá, hogy 30 liter alatt nem tarthatsz.

De ha nem hiszel nekünk:

[link]


Tessék, szakirodalom, minimum 50 literes kellene neki. Remélem szűrő azért van abban a befőttesüvegben, és remélem nem gömb alakú...és gondolom te se éreznéd jól magad egy 2 nm-es putriban, ha ott kéne a dolgod is elvégezni, aludni is és enned is. Ha egyetértesz velem, akkor veszel egy normális akváriumot, és nem másik hal vásárlásán gondolkozol.

2011. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ilyen méretű akváriumban előbb-utóbb minden hal el fog pusztulni rövid időn belül.
2011. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Postakürt csigát próbáltad már? :)))
2011. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem baszogatásképp de ez a kérdés dézsávű-s
2011. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

pár napon belül ez a harmadik ilyen kis akváriumról szóló kérdés szerintem az a kérdező teszi ezeket fel akit átbtak a boltban és megvetettek vele egy 14 literes akvit 8 neonnak

szerintem a napokban az összes enek a kérdének a kérdezőjétől származik ha igen akkor mindegyik kérdésre de ha nem akkor is az a válasz hogy felejtsd el a 30 liter alatti akváriumot állatkínzás és a törvény is tiltja

2011. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Platypus ***** válasza:

Valahol óriási akció van 10 liter körüli akváriumokból.


Kedves kérdező, én a ruszlit javaslom a 10 literes edénybe.

2011. nov. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez jó volt de ha valaki akváriumot akar akkor ne egy uborkás üveget vegyen hanem ne sajnáljon 2000 forintot egy 30 literes akváriumra
2011. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mindenkit szidunk itt, hogy kis akváriumokat vásárolnak, és azokban halakat tartanak, miközben azt látom, hogy a kereskedésekben gyűszűnyi üvegketrecekben tartanak milliónyi halat. A bettáknak külön kis színes befőttesüvegeket készítenek, és azokban rakják ki a pénztárgép mellé......állatvédelmi törvény..na hagyjuk....ha még a boltokat sem ellenőrzik, akkor egyáltalán minek? És mit tesz a szerencsétlen vásárló? Azt gondolja, ha ezek az emberek, akik "szakértők" a szakmában(mert hát egy halkereskedő csak tudja, hogyan kell halat tartani)így csinálják, akkor ő miért ne tehetné? Sőt, még biztatást is kap...én anno azt hallottam: ne olvassak össze mindent a neten, majd ők megmondják...vegyek egy akváriumot, töltsem fel ezzel, meg azzal, és először(még aznap!)bele is tehetek néhány halat. Tudom, hogy erről mit gondoltok, de tudom azt is, hogy sokan nem járnak utána a dolgoknak könyvekből meg itt a neten, mert adnak a kereskedők szavára, nem jártasak a neten, vagy egyáltalán nincs is internetük, vagy ezer oka lehet. Lehet, hogy ez nem mentség, de ne ítéljünk elsőre. Van aki nem akvarista akar lenni, csak szebbé akarja tenni az életét egy szép akváriummal. Talán ha az állatkereskedők etikusabban viselkednek majd, akkor nem fordulnak ilyenek elő.
2011. nov. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!