Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kisebb akvárium, felszerelésse...

Kisebb akvárium, felszereléssel, halakkal kb mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Férjemnek szeretnénk karácsonyra a gyerekekkel. Köszönöm a segítséget:)
2011. nov. 14. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
hány literes akira gondoltatok és milyen halra/halakra?
2011. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a halakat még ne számold... karácsonyra vedd meg az akváriumot és a felszerelést, rakjátok szépen össze, és utána 2 hét elteltével jöhetnek bele a halak csak.


Én egy 50-70 litereset ajánlok, azokat lehet kapni szettben (tető, világítás, szűrő, fütő, minden ami kell) ~10ezer.

2011. nov. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
lehet, hogy a nagy könyvben úgy van hogy 2 hetet kell várni a halakkal de ez butaság
2011. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző: már miért lenne butaság? A baktériumoknak idő kell, hogy felszaporodjanak a megfelelő mennyiségig. Arról nem is beszélve, hogy 2 hét a minimum idő, amíg ellenőrizni kell, hogy beállt-e a víz minőség. Ha 2 hétig jók az értékek, akkor biztonságos... de ha te csak 2 napig teszteled az nem biztonságos.
2011. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tehát nagyjából 10.000-ből meglenne a cucc? Ha bemegyek egy kisállatboltba, vagy egy Freshnapfba, és segítséget kérek, vajon összerakják nekem?

2011. nov. 16. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:

a fressnapfban lehet kapni szetteket is, amik hobbi szinten tökéletesek. Ha az eladót kéred meg, hogy "rakjon össze" neked egyet arra számíts, hogy majd mindenféle tudományos(an hangzó) szöveggel próbálja eladni neked mindenből a drágábbat.


Illetve ha jól tudom, akkor pl. a világításhoz ott nem is kapni mindent, és az összeszerelése a fénycsőveknek sem egyszerű. Szerintem drágább is lenne. Úgyhogy keress inkább kész szetteket: van bennük szűrő, fűtő, világítás, hőmérő :)

2011. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!