Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik halat választanátok?...

Melyik halat választanátok? Sziámi harcos hal vagy guppi?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 15:42
 1/6 A kérdező kommentje:

Sziámi harcos hal :

[link]


Guppi:

[link]

2011. nov. 14. 15:44
 2/6 anonim ***** válasza:
ez függ az akvárium méretétől, de ha lenne egy felesleges 90 literes akváriumom én egy hím és két-három nőstény bettát tartanék benne.
2011. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
200 L akváriumom van
2011. nov. 14. 16:11
 4/6 anonim ***** válasza:

ez attól is függ hogy van-e már benne hal

de ha most kezded akkor abba én már tennék 20 guppit meg 20 neont meg 2 pár ancit

de ha van valami akkor írd le hogy mi mert az attól is függ

a guppy bármivel megvan ami nem bántja de a bettát nem nagyon lehet mással összetenni mert bántani fogja

2011. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
semmi nincs még benne most kezdem a felszerelést már megvettem csak a halakon filózok mert nem tudom eldönteni h mi legyen ez a 2 tetszett a legjobban :)
2011. nov. 14. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:

hát én 200 literbe aranyhalakat tennék, vagy ékfoltos razbórákat meg vörösfejű pontylazacokat, vagy 3-4 vitorlást meg valami pontylazacot, vagy gyöngygurámikat valami csapathallal. és ezek közül egyiket sem nehéz tartani :))


kérdésedre válaszolva 200 literben endler guppikat tartanék, az elején nem túl sokat és hagynám őket elszaporodni vagy 1-2 hím bettát 5-6 nősténnyel meg valami aljzatpucolóval ^^

2011. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!