Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nemrég vettem egy akváriumot...

Nemrég vettem egy akváriumot (5,7l-es) és amit adtak bele talajnak (kavicsot) az eldugított a szűrőt mivel talajszűréses. Lehet-e orvosolni vagy mindenképpen új szűrőtípust kell kipróbálni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Remélem ez az 5,7 liter elírás. Tudod te, hogy 30 liter alatt törvény tiltja a haltartást? Meg most őszintén, 5 liter az mi??? 50 literes se valami hű de nagy...de azzal már legalább lehet valamit kezdeni. Remélem hal nincs még benne és nem is tervezel, max. növényt meg csigát...de még azt se tartanék ekkora befőttesüvegben...
2011. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Platypus ***** válasza:

5,7 liter talajszűréssel tökéletes artemia tartására. Mást viszont nem ajánlott belerakni, gerinces állatot meg törvénytelen is.


Az eldugította a talajszűrő részt nem értem, a talajszűrőn nincs ami elduguljon, kivéve ha homokot raksz rá. Van egy rács a talajon, arra érdemes valami porózus talajt szórni, és ha nem megy a rács alá, akkor tökéletes.

2011. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hát ebbe halat ne tarts de még csigát se nagyon esetleg pár darab almacsigát és egy pár anubiast
2011. nov. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A törvény tiltja részt nem értem. Állatkereskedésben vettük és még 2 xifo-t is mellékeltek hozzá.
2011. nov. 14. 19:39
 5/14 A kérdező kommentje:
Itt egy kép: [link]
2011. nov. 14. 19:41
 6/14 anonim ***** válasza:
azért tiltja mert ilyen kis 5.7 literes akváriumba meg döglenek a halak a szifonak nagyobb hely kéne és egyébként is 2 hét üres járatás után lehet a halakat telepíteni
2011. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát most nem tudom belinkelni de bizony 30 liter alatt tiltja a törvény a hal tartását
2011. nov. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30 LITER ALATT TILOS HALAT TARTANI A TÖRVÉNY TILTJA
2011. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor mit teygek? Vigyem vissza? Cseréljék ki? Mi legyen?
2011. nov. 14. 19:52
 10/14 anonim ***** válasza:

Xifónak egyébként is 150 literes akvárium kellene!! Mi lenne, ha mielőtt nekikezdesz valami állat tartásának, utánaolvasnál, hogyan is tedd azt?? Az eladó persze mindent rád fog sózni, neki az a jó, ha minél több pénzt otthagysz, és ha döglenek a halaid, majd mindig mész gyógyszerért meg halért...nem gondoltál még erre? Ezért nem szabad az eladóra hallgatni!!


[link] olvasd el az 5 ingyenes ebook-ot

[link]

[link]

Horn-Zsilinszky: Akvarisztika című könyve...

2011. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!