Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat tartotok a...

Milyen halakat tartotok a garnélákkal egy akváriumban?

Figyelt kérdés

ÉN:

Guppy,platty,anci,rózsa lazac,gurámi,neon,leopárd csík.


2011. nov. 15. 06:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak 1 zöld neon rajt......

Sok halam a nagy akváriumban (500l) van ott is vannak garnélák red + sepregetö, ott neonok, rzbórák, gyöngyházas csikalakó sügérek, endlerek, penták, leopárd csíkok, páncélos harcsák, vannak ja és egy sziámi harcoshal....

2011. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és nem bántják az újszülött garnélákat?
2011. nov. 15. 08:18
 3/8 LadyLoss ***** válasza:

Szia!

Én amanda lazacokat tartok red-ek mellett. Az amandák nagyon pici, nano halak, de még őket is rajta kaptam újszülött garnéla lakomán. Viszont 1-2 eltelte után már nem fért a szájukba a kis garni. Addig azok meg elbújtak a növények között.

2011. nov. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Két oldalt a szűrő hely ugye leválasztott a kicsik (guppyk is) ott növekszenek és mikor már úgy érzik elég nagyok kimerészkednek......elé jól szaporodnak, sőt nagyobbak és élénkebbek az 500l-ben mint a kicsiben ahol szinte egyedül vannak....
2011. nov. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és hogyan veszem észre hogy kis garnélák lesznek hamarosan?
2011. nov. 15. 08:54
 6/8 zsoka79 ***** válasza:
Könnyen. A farkuknál az evező lábaknál vannak a peték, ott legyezik folyamatosan hogy mindig friss víz érje. Apró pont szerűek. Én már többször is láttam.
2011. nov. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az én halaim nem veszélyesek a garnélákra mert én utána néztem a neten és ezeknél azt olvastam hogy nem kéne hogy bántsák a halak őket. az én garnéláim most olyan 1cm körül van.
2011. nov. 15. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 112 literen vannak neonokkal, fekete tetrákkal, gertrúd kalászhalakkal. Tavasszal lehet, hogy halcserék lesznek, még nem tudom. De most jól elvannak :)
2011. nov. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!