Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A mollymnak a "segge" tájékán...

A mollymnak a "segge" tájékán van egy fehér lyuk, arra gondolok h az kidülledhet. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Anno két mollymnak volt ez a baja egyik még aznap meghalt,de a másik most is él,nagyon hatalmas a hasa,anno 2 hónapja azt hittem terhes.Látszólag amugy semmi baja,vigan uszik,eszik,elvan,nincs kidülledt szeme,se foltja.csak ez a fura lyuk hátul.
2011. nov. 18. 11:33
 1/3 kzs ***** válasza:

Lehet bél- vagy gyomorgyulladás is.

Nem tudom, hogy és mivel eteted, de tedd külön, és néhány napos koplalás után adj neki könnyen megemészthető kaját(pl. mirelit parajpürét, vagy vizibolhát).

Az elevenszülő halak különben elsősorban növényevők.

2011. nov. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy ideig adtam nekik száritott bolhát szerintem az nem tett neki jót,azota lemezes haltápot adok,salátát,kigyoubit a csigáknak amit a halak is eszegetnek..
2011. nov. 19. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elmondásaid alapján éppen szül,akkor szokott 1 kidudorodó folt lenni szülőnyílásánál.Nekem tegnap szült, és a szememmel láttam az egyészet,szóval elhiheted nekem.
2014. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!