Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért fekszik ilyen ferdén az...

Miért fekszik ilyen ferdén az aranyhalam?

Figyelt kérdés
3 napja csak fekszik és olyan híd alakban olyan görbe a hátulja.nem tudom mitől és miért nem csináltam semmit az összes többi hal jól van.mit csináljak vele ?(aranyhal)

2011. nov. 19. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert haldoklik.
2011. nov. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de miért ? mitől? valamit rosszul csináltam?mit csináljak várjam meg még meghal ?
2011. nov. 19. 09:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt így nem nagyon lehet megmondani. Egyébként milyen körülmények között tartod? Akváriumméret, vízhőmérséklet, szűrés stb. A többi is aranyhal?
2011. nov. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vedd külön , tedd hideg vízbe . Ez nekem mindig sikerül :)
2011. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kb 40l aquárium,csak aranyhalak(5db) a víz langyos olyan 22 celsius fok szűrőgép nincs csak olyan gépem ami oxigént pumpál a vízbe
2011. nov. 19. 09:48
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jááájj...én is haldokolnék a helyében :(

Legalább 200 liter kéne nekik, még ha kicsik akkor is, erős szűrés, mert sokat ürítenek, nagyon szennyezik a vizet. A vízhő még elmegy, de lehetne hidegebb is.

Ezt olvasd el:

[link]

2011. nov. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de hülye vagyok...köszönöm a válaszokat
2011. nov. 19. 10:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mérgezéstől haldoklik.

2011. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Dioxyde ***** válasza:
Látod ezért kell neten utána járni a dolgoknak,elmész boltba szétnézel mi tetszik megjegyzed a nevüket neten meg rákeresel és már meg is tudtad hogy kell tartani,eladóknak nem mindig kell hinni....Most vagy szerzel nagyobb akváriumot vagy megválsz az aranyhalaktól mert ha így maradnak mind el fog pusztulni.
2011. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
amelyik haldoklik az még mindig életben van tegnap kivettem és külön tettem hidegvízben.szegény még mindíg kínlodik szerintetek öljem meg gyorsan és huzzam le? amugy köszönöm az utolsó válaszolónak.lehet megszabadulok tőlük és veszek olyan halakat akik kicsik és szaporodnak
2011. nov. 20. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!