Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az elonovenyeimnek mit vegyek?

Az elonovenyeimnek mit vegyek?

Figyelt kérdés
Elo nyovenyeket telepitettem az akvariumomba,vettem nekik tragyat eleg a tragya vagy vegyek ilyen cseppet is nekik?elore is koszonom.
2011. nov. 20. 14:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es aqua szut az akvariumom sajnos a feny nagyon gyenge benne mindossze 11 watos:( a novenyeim sajnos tiszta barnak:( es ha uj neont veszek a novenyek helyrejonnek,elmulik ez a barna szinuk vagy mar nem mar uj noveny kell?
2011. nov. 20. 14:32
 2/5 Zolka99 ***** válasza:
szerintem elég az új világítás
2011. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem nem valami marha trágya van az akviba aljzat helyett! :)

A világításnál nem csak az számít, hogy új legyen, hanem a teljesítményt (W) kell megnövelni. "Csepp"-ből esetleg még easy carbo-t lehet bele tenni. Az nem tápanyag, hanem szerves szén, szintén fontos a növényeknek. Jó világítással helyrejöhetnek a növények, de néhány levelet valószínűleg elveszítenek.

2011. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg milyen trágya?

Amúgy meg szinte felesleges a táp a növénynek, ha nincs elég fény. Fényt nekik!

2011. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helyrejönnek ha kapnak elég fényt.


Szoktam kompakt izzókkal is világítani, ha az egyszerűbb, ahhoz olcsóbb a foglalat.

2011. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!