Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerülne egy 25...

Mennyibe kerülne egy 25 literes akvárium benövényesítése?

Figyelt kérdés

valami nagyon szép növényes aksit akarok csinálni

ehez hasonlót

[link]

és milyen tápozást ajánlotok? C02-t nem szertnék inkább valami csepegtetős tápanyagot.

(növényes világításom , szűrőm van)


2011. nov. 21. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem drága mohákat választottál:

[link]

[link]

[link]


hát nem tudom, vagy ha máshol találsz olcsóbban, akkor olcsóbb.

2011. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Platypus ***** válasza:

Ha van rá időd, akkor be lehet szerezni olcsóbban is 3-4 különböző mohát, 500-1000 Ft/adag környékén már egész érdekes dolgokat lehet venni más akvaristáktól. Csak ugyebár nem egyszerre és sokat kell utánajárni, megfagyhat a postán meg ilyesmik.

A füvet azt kénytelen leszel boltban megvenni, és ha záros időn belül gyepet akarsz, az sokba fog kerülni, mert kell vagy 4 cserép minimum. De 25 literbe nem a legjobb ötlet az Eleocharis, szerintem túl magas, még nyírva is. Egy Riccia gyeppel jobban járnál, szép üde zöld, olcsó az alapanyag, gyorsabban kifejlődik és kevésbé igényes is.

2011. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!