Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyek a legkisebb halak amit...

Melyek a legkisebb halak amit egy nanonano kis íroasztali 2 literes literes aksiban is lehet tartani?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan hány literes de egy átlag belső szűrő majnem a felét elfoglalta és voltak benne halak is de tényleg nagyon picik és nem tudom milyen fajtájúak voltak.
2011. nov. 22. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

2 literben tarthatsz kaktuszt. semmi mást. nem írtad el és 20 liter az igazából?


30 liter alatt nem lehet gerincest tartani... és a hal az gerinces. 2 literben még garnélát sem.

2011. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Platypus ***** válasza:

Pico a neve az ilyen kicsi edénynek, és ahogy az előző is írta, nem lehet benne halakat tartani. Illetve lehet, ha az a célod, hogy hamar felforduljanak, és addig is szenvedjenek. Garnélával szintén nem működik.


Ha állatot akarsz rakni bele, akkor az Artemia mehet, de semmi más.

http://www.youtube.com/watch?v=v_BLaEg67uk

2011. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2 liter még postakürt csigáknak is kicsi, ne viccelj már.
2011. nov. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jó nem tudom mekkora volt de kb másfél centis halak voltak benne és akvarisztikai szaküzletben volt a csaj íróasztalán de mivel itt nem tudtok segíteni azthiszem bemegyek megkérdezni.
2011. nov. 22. 15:55
 5/12 Platypus ***** válasza:
62%
Tudunk másfél centis halakat, csak nem akarunk állatkínzásban segédkezni. Attól hogy egy boltban ezt láttad, még korántsem biztos, hogy ez a valóságban is működik. Néhány napig szinte bármit túlélnek a halak. Az a boltos elég durván megsértette az állatvédelmi törvényt, akármilyen hal is volt az edényében.
2011. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy halas boltban dolgozik, nem azt jelenti, hogy ért hozzájuk, hanem hogy gyakran tudja cserélni őket...

Az árkádban is hetente "átrendezik a nanot", az istennek sem tudnak benne életben tartani halat egy hétnél tovább. Igaz, hogy 20 literes lehet és a múltkor 30 guppit számoltam benne, de azért próbálkoznak serényen... Nem tudom, hogy az ilyen idiótákat hogy engedhetik kibontakozni...

2011. nov. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én meg láttam a rokibalboában, hogy 40 literben tartott ékszerteknőst... pfff
2011. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor viszont ettől fuggetlenül kiváncsi lennék azokra az icipici halakra én 54 literben szeretnék tartani egykettőt:)
2011. nov. 22. 19:58
 9/12 anonim ***** válasza:
egykettőt nem lehet tartani a pici halakból, mert a nanohalak általában csapathalak, minimum 10 darabot kell tartani belőlük, ha nem így csinálod, akkor stresszesek és betegek is lesznek
2011. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
és még 15 literes akváriumban sem lehet halat tartani. a legkisebb nanohalakat is 30 csak litertől
2011. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!