Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Imádom a Nagy Fehér cápákat...

Anonymuss13 kérdése:

Imádom a Nagy Fehér cápákat és majdnem mindent tudok róluk ezzel más is így van? Miért lehet hogy ezért az állatért vagyok oda ennyire? :O

Figyelt kérdés

2011. nov. 25. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt a kérdést jobb lett volna valami más témakörben feltenni, mint pl a Kultóra és közösség egyébnél, vagy a Tudományoknál.

De mindenkinek vannak ilyen hülyeségei, én pl már vagy 40szer láttam az anygalbörben összes részét, és hetente biztos hogy egyszer vagy kétszer megnézek valamilyen részt.

2011. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de ez az első kérdésem..:S Énis láttam már 100x a cápás filmeket és nem tudom miért lehet ez..:O
2011. nov. 25. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
valószínűleg a veszélyességük teszi őket érdekessé, meg az is, hogy sok jó dokumentumfilmet/filmet lehet látni róluk. Amúgy mintha nekem is van egy ilyen fura félelmem tőlük, ennek valószínűleg az az oka, hogy nem voltam elég érett még a Cápa c. filmre, amit kb. 8 évesen láttam.
2011. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél otthonra cápamárnákat és meséld be az ismerőseidnek, hogy kis cápák.
2011. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de en nem felek toluk soot meg usznek is veluk.
2011. nov. 26. 00:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérj ilyen plüsscápát karácsonyra, bele lehet bújni a szájába, mint egy hálózsák:

[link]

2011. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shalom73 válasza:
Ezzel tényleg nem vagy egyedül.Én is csodálom őket,mert gyönyörűek.Nem beszélve arról hogy azon kevés állatfaj közé tartozik,akiknek az evolúció során évmilliók óta sikerült elkerülni a kihalást,sőt ugyan úgy néznek ki mint mondjuk 10000 évvel ezelőtt (azon kívül hogy azért nem akkorák mint az őskori megalodonok)
2016. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!