Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a neve az új kövemnek?

Mi a neve az új kövemnek?

Figyelt kérdés
Tegnap este a Tisza partról hoztam haza egy nagyon jó követ. Lényeg hogy lukacsos porózus szerkezetű, de nem tudom hogy egy akváriumba bele lehet e tenni? Van esetleg valaki aki meg tudja mondania nevét? Szeretnék utána olvasni. Köszönöm.
2011. nov. 27. 20:08
 1/7 Zolka99 ***** válasza:
nevét a kőnek ?
2011. nov. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2011. nov. 27. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Fényképezd le, úgy könnyebb lesz. Lehet mészkő, ez esetben csak sügéres akváriumban használható. Ha háztartási sósavat vagy ecetet öntesz rá és pezseg, akkor bizony mészkő.
2011. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Közben keresgéltem, és végül az akvarista.hu-n megtaláltam. Bazalt tufa a neve. Rákos akváriumban lesz. Próbáltam le fényképezni de áá. Hátha szeretnek majd rajta a rákok bogarászni.
2011. nov. 27. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Feltétlenül főzd ki (jó sokáig), és sikáld meg alaposan.
2011. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2011. nov. 27. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A bazalt tufa nagyon jó, olyanom nekem is van. Kötözni is lehet rá cuccokat, (anubias, moha, stb) mert könnyen ránő minden a szerkezete miatt. Meg átjárja a víz. Meg nem olyan nehéz, mint a sima tömör bazalt.
2011. nov. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!