Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Saját kezüleg szeretnék...

Saját kezüleg szeretnék dekorációt késziteni, milyen festéket használhatok ami nem káros a halakra?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Üvegfesték. Akvárium külsejére felragasztod, nem zavarja a halakat mivel nem belül van nem is lehet rájuk káros.
2011. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Műgyantából vagy csemperagasztóból nagyon szép hátteret vagy dekorációt csinálhatsz, ezeket vasoxiddal szokás színezni. Akvarista.hu-n rengeteg leírást találsz, érdemes átbogarászni őket.
2011. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, én nem próbáltam, hogy pl fehér cementből csinált valaki bújkálót, berakta sügerekhez és jól elkezdett opálosodni tőle a víz, aztán kivette és berakta sütőbe, ott sütötte egy órát 200 fokon, utána visszatette az akváriumba és már jó lett. Később meg csinált olyan bújkálót, hogy egy kólás üvegre rá rakta a cementet és kézzel vájt bele lyukakat, aztán berakta úgy a sütőbe, majd a kólásüveg kiolvadt belőle, azt ki tudta szedni az egyik lukon. Hát valahogy így..de ezt nekem csak mesélték, szóval mittudomén, hogy mennyire működik.


Azt tudom, hogy amit én csináltattam terráriumot, abban elvileg csemperagasztóval van bevonva hungarocell, és csempefúgázó anyaggal van festve, asszem azt mondták, na az nem bírja a vizet, próbáltam az aljába vizet önteni, de láttam, hogy kezd feloldódni az egész háttér, úgyhogy gyorsan le is szívtam a vizet róla és csak gekkót tartok benne.

2011. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!