Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek lehet olyan, hogy...

Szerintetek lehet olyan, hogy valaki az első akváriumát is minden hiba nélkül rendezi vagy?

Figyelt kérdés
Azért először mindenkivel megesik hogy elrontja valamennyire?
2011. dec. 1. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
én a legelső akváriumomat teljesen jól rendeztem be... az már más kérdés, hogy utána szétszedtem, mert nem tetszett... de működésileg tökéletes volt.
2011. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első akváriumom 160 literes volt,és malawi sügérekkel kezdtem.

De több hónap előkészülés volt.Rengeteg utána olvasás,rengeteg információ gyakorlott akvaristáktól (akiknek nem győzőm megköszönni a segítségüket,hogy minden kérdésemre türelmesen válaszoltak),és természetes a megfelelő eszközök beszerzése volt.

Előbb minden olyan dolgot vettem meg ami a halaknak az életkörülményeinek megfelel..Majd összeraktam az akváriumot,és üresben járattam majdnem 1 hónapig..Amikor a víz ,és minden tökéletes volt szereztem bele sügéreket..

3 hónap után meglepetésemre 4 pici sügér is úszkált az akváriumban..Ezek szerint jól csináltam mindent,mert a halak jól érezték magukat..Ma is megvannak,szépek,egészségesek..Csak át költöztek egy nagyobb akváriumba..

2011. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki hibázik, aki próbálkozik. És jóval többet hibázik az, aki meggondolatlanul próbálkozik, mert nem olvas utána a dolgoknak, mielőtt belekezd, csak halakat akar, van egy elképzelése, aztán kiderül, hogy az úgy nem működik.
2011. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!