Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Törpe gömbhalat egybe lehet...

Törpe gömbhalat egybe lehet tenni páncélos harcsával?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy törpe szívóharcsával igen,de kék páncélos harcsával egybetehetem őket?
2011. dec. 2. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2011. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pont most néztem őket az állatkereskedésben, ott valami nagyobb csapathallal voltak együtt, meg ancikkal... az a picúr gömbhal kb. 5szőr kergette körbe az ancit az akváriumban, csak amíg ott álltam. Nem valami békések más halakkal szemben. Jobb ha egyedül tartod őket.
2011. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Am ez hol volt?Régóta eresek törpe gömbhalat,de sehol sem találok..Előre is köszi.:)
2011. dec. 2. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt lehet kapni.

2011. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Páncélos harcsával nem próbáltam még. Hát ne sokat vegyél melléjük, mert kitudja.


Én darázsgébekkel raktam össze régen, de a gébeknek sós víz kell, a törpe gömbiknek nem. Egy kicsit sóztam a vizüket. Volt 4db géb, azok olyan 3 hónap mulva egyenként elkezdtek megdögleni. Nem bántották őket a gömbhalak az biztos, mert rájuk se néztek, tök jól elvoltak egymás mellett, de nem volt elég sós a vizük. Most is vannak darázsgébeim, csak már jóval sósabb vízben és azt jobban bírják. Amúgy jó párosítás lett volna viselkedésre, csak a só miatt nem.


Láttam a boltban mellettük Kuli-kuli halat:

[link]

Csak ez néha a szűrőbe is bemászik amíg kicsi.

2011. dec. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!