Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Furcsa viselkedes a csigan miaz?

Akva apor kérdése:

Furcsa viselkedes a csigan miaz?

Figyelt kérdés

Az eggyik csigam furcsan viselkedik regebb(1 NAPPAL EZELOTT) felment a viz velszinre az uvegfalon es egy kis nyulnanya(aket szeme es a 2tapogatolan kivul volt eggy neki jobbra a szeme felrtt nem sokkal egy ureges valami 'nyulvany')es kidukta a viz fele(kb1 vagy 2mm-terre a viz fole alig latszott,hogy a viz felett van)es mint valami 'pumpa' vagy 'dj'-s mozgatta a fejet be-ki be-ki.Ez mi?,mit jelent?(igaz ma mar nem lattam csak erdekel a tobbi erdekeben vagy esetleg a halak erdekeben).


Ja es ma ugy elvolt'folyva' a szem nyulvanilogott a hazaba be lehetett lati ahogy azuvegen ugy logott mintha 'levetni' akarna a hazat es nem mozdult aszt hittem meghalt megloktem es osszeszedtemagat hamar tan elaludt csak nem bujt be a hazaba(kintfelejtette magat?). (ugyanarrol a csiguszrol van szo)A lokes utan megy eszik vegzi a dolgat normalisan.(ja es nincs az aksiban senki csak o egyedul [mar ha ez segit a baj megtalalasaban]).


2011. dec. 3. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ékezet basszus ékezet!!!! Jó nagy a csiga mi? Alig bírja vonszolni a házát. Semmi gáz csak épp petét rak. Holnapra néhány foltot fogsz találni az üvegen. Vagy a növényen.
2011. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudok ekezetet irni azert kossz!
2011. dec. 4. 17:35
 3/4 A kérdező kommentje:
kőszí!!
2011. dec. 4. 17:36
 4/4 A kérdező kommentje:
SIKERŰLT'
2011. dec. 4. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!