Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sokat olvastam mostanában a...

Cerberosz kérdése:

Sokat olvastam mostanában a városligeti tóról, illetve az élővilágáról. Vélemények róla? (többi lent) Mit? Mikor? Mivel?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés fő része h ki? milyen halakat fogott ott? milyen technikával? mikor?... életképesek voltak e otthoni környezetbe(akvárium,kertitó)...És pl.: a police menyire szól bele a dologba?
2011. dec. 11. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Régen rengeteg gyönyörű hal volt benne, guppiktól kezdve ritka sügérekig minden. Aztán sajnos az egészet leengedték, végezve a gyönyörű élővilággal. Hogy most mi van benne, azt nem tudom. Egy szákkal (1*1m-es háló) lehet sikereket elérni, horgászni nem igazán érdemes. Szerintem a rendőrséget nem zavarja, ez nem horgászvíz.

Haza nem vittem belőle soha halat, de életképesebbek és erősebbek, mint a tenyésztett társaik.

2011. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem és ha teszem azt dobóhálóval csinálnám vagy esetleg ilyennel?

[link]

ezért szólnának a rendőrök...mert ez már kicsit komolyabb cucc... és nem tom pl a dobóháló már halászeszköznek minősül szal ahhoz elvileg engedély kéne...

2011. dec. 11. 16:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudod pontosan mikor engedtél le? és hogy pl mivel meleg vizű ezért elvben télen is lehet ott próbálkozni?
2011. dec. 11. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bármit használhatsz, kutya se foglalkozik vele. Lehet télen is próbálkozni, persze, termálvíz van benne.

Sajnos idén nyáron nem volt benne víz, tehát még nem lehet túl színes a fauna.

Ha esetleg ezt még nem olvastad, érdemes:

[link]

2011. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!